Silky Bigboy 360-7

Bigboy 360-7 - skladacia píla Ľahká, kompaktná skladacia píla s veľkou 360 mm čepeľou pre vynikajúci rezný výkon. Bigboy má veľkú gumovú rukoväť, ktorá poskytuje pohodlný...
Doporučená ponuka IBO.sk

Do 3 dní • 1 variant2,99 €97 % • 1 118 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,98 €97 % • 2 416 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 1 446 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4 €97 % • 1 518 recenziíĎalšie informácie

Dĺžka lišty
360 mm

• , zakúpené v IBO.sk

• Made in Japan, japonska ocel.
    • Ostre zuby
    • vyborna rukovat - protismykova
    • jednoduche cistenie ostria
    • chcelo by to aretaciu v zavretom stave - moznost nechceneho otvorenia a poranenia

Uz som vlasnil produkt zn.Silky,tak som vedel do coho idem. Aj ked je cena “vyssia”, oplati sa investovat! Tato ma 7,5zubov na 30mm a podla mna by to na tuto dlzku listu 360mm chcelo 6,5 zubov,co ma Bigboy 2000 a list ma ohnuty. Mozno nabuduce :)

• , zakúpené v IBO.sk

Kvalitný produkt, s možnosťou práce od profesionála až po dieťa. Rýchle rezanie a možnosť bezpečného prenosu.

• , zakúpené v IBO.sk

Jednoducho za tie peniaze stoji. Tato bola kupovana na moje odporucanie pre kamarata. Ja vlastnim 2000-ku a uz ju nepoziciam - stale je co rezat aj ked 2x :-)

Dĺžka lišty
360 mm

Bigboy má veľkú gumovú rukoväť, ktorá poskytuje pohodlný úchop a absorbuje vibrácie.

Pre väčšiu silu a výkon sa dá píla, vďaka dlhej rukoväti, používať oboma rukami.

S uzamykacím mechanizmom je možné čepeľ zaistiť v dvoch rôznych polohách pre rôzne aplikácie.

Na dokonalú ochranu zubov sa dá pílka ľahko zložiť do rukoväte.

Otvor v rukoväti ponúka možnosť pripojenia karabíny alebo lanka k píle.

Bigboy s červenou rukoväťou má veľké zuby, určené na rezanie čerstvého dreva vysokou rýchlosťou.

Bigboy 2000 CURVE je ultimátna vonkajšia píla.

S pevnou, extrémne hrubou a zakrivenou čepeľou zvládne táto píla porezať veľké polená aj vyrúbať stromy stromami.

Ideálne napríklad pre tých, ktorí radi stavajú prístrešky alebo na prípravu veľkých táborových ohnísk.

Na sklade • 1 variant2,9 €93 % • 3 254 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v IBO.sk

• Made in Japan, japonska ocel.
    • Ostre zuby
    • vyborna rukovat - protismykova
    • jednoduche cistenie ostria

• , zakúpené v IBO.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,9 €93 % • 3 254 recenziíĎalšie informácie